«Ub.Прямі поставки 3.0» – допінг для бізнесу з оплатою за результат - Статті - «UB.Прямі поставки 3.0» - UB.UA

“Ub.Прямі поставки 3.0” – допінг для бізнесу з оплатою за результат

Якщо ви часто задаєтесь питаннями: де краще продавати в інтернеті, де шукати покупців, як знайти надійного партнера з досвідом, - тоді проект «UB. Прямі Поставки 3.0» - те, що ви так довго шукали.

Портал «Укрбізнес» пропонує нову унікальну систему продажу на онлайн-ринку – продаж ваших товарів і послуг без посередників, з оплатою процентом або сталою сумою за результат.

Що це – «UB.Прямі Поставки 3.0?»

«UB.Прямі Поставки 3.0» - це організація торгівлі в інтернеті, коли просування ваших товарів, продаж і обробку замовлень бере на себе Укрбізнес. Вам передаються тільки реальні замовлення, текстові повідомлення, дзвінки від покупців, які готові платити.

Учасником проекту може стати компанія чи підприємець, які можуть гарантувати хороший асортимент товарів, конкурентні ціни та високу якість продукції. Крім того, компанія повинна придбати стартовий пакет та мати підписані договори. Якщо у вас є працівники, які фахово можуть наповнювати ваше представництво на порталі, тоді стартовий пакет купувати не потрібно, достатньо зареєструватись у каталозі на постійній основі та поповнити свій депозит. Також кожна компанія має можливість самостійно наповнити свій акаунт інформацією та товарами.

Які прогалини в маркетингу усуває «UB.Прямі Поставки 3.0?»

Заповнивши заявку – https://partner.ub.ua/ – Ви отримуєте повноцінний відділ продажу, який налаштує вам інтернет-продажі і передаватиме вже відфільтровані замовлення, а не звернення. Ви у будь-який час зможете контролювати процес опрацювання замовлень зі свого персонального комп’ютера, а також отримаєте додаткові сторінки зі своїми товарами та послугами у пошуковій видачі.

За допомогою проекту «UB.Прямі Поставки 3.0» кожен підприємець чи компанія може суттєво розширити клієнтську базу з Інтернету.

Як працює проект?

  • Всі замовлення, які були здійснені на вашому сайті, підлягають обробці оператором порталу, при цьому відсіваються «пусті» звернення. Звернення, переведені в замовлення, разом із коментарями надаються в електронному кабінеті для прийняття постачальником з повідомленням по телефону, на e-mail, SMS або в мобільному додатку.
  • Постачальник приймає замовлення, відкривши контакти покупця, при цьому з його депозитного рахунку списується обумовлена сума в посередницькому договорі. Постачальнику надається підтвердження намірів покупця придбати товари чи послуги постачальника. Постачальник може відмовитися від прийняття замовлення зі своїх особистих причин, що впливає на його рейтинг на порталі.
  • Кожне прийняте замовлення, а також схвальні відгуки про постачальника позитивно впливають на рейтинг і підіймають його у видачі на порталі.
  • Постачальник самостійно слідкує за актуальністю розміщеної на порталі інформації, для цього йому надаються доступи до кабінету.

Для того, щоб отримувати більшу кількість замовлень, потрібно:

  • на постійній основі слідкувати за актуальністю пропозицій та цін. Якщо такої можливості немає, рекомендовано замовляти послуги за пільговими цінами для партнерів;
  • інформація про товар повинна бути якісною, конкретною та якомога повнішою;
  • рекомендується також розміщувати на сайті інформацію про акції, знижки, промо-заходи, сертифікати якості, нагороди, відзнаки, відгуки, відео або ж іншу корисну для покупця інформацію про товарну позицію.
  • своєчасно виконувати замовлення та мати відповідальну за передані замовлення особу;
  • використовувати seo-інструменти та контекст.

Заповнити анкету на участь у проекті можна, перейшовши за посиланням – https://pp.ub.ua/anketa/.

І найголовніше: кожен покупець, переданий Вам від порталу Укрбізнес, може стати постійним джерелом фінансів для вашої компанії і докорінно змінити Ваш бізнес.

Бажаємо вам успішних продажів і хороших клієнтів!

Подати заявку на участь в проекті UB.Прямі поставки 3.0

Портал Укрбізнес - системна компанія із 16-річним досвідом. Більше 40 000 контрактних клієнтів в усіх регіонах країни. Володіє програмними розробками власного виробництва, що адаптовані для розвитку українських компаній. Основний продукт - портал UB.UA. Місячна аудиторія понад 700 000 користувачів.