«UB.Прямі поставки 3.0» – перевірена інновація на онлайн-ринку - Статті - «UB.Прямі поставки 3.0» - UB.UA

"UB.Прямі Поставки 3.0" – перевірена інновація на онлайн-ринку

Ваш бізнес зупинився? Рекламні бюджети працюють на рекламістів? Менеджери не хочуть продавати? Рівень продажів доводить до відчаю?

Ваш бізнес можна врятувати! Представляємо новий революційний проект – «UB. Прямі Поставки 3.0». Його основна мета – це організація торгівлі таким чином, щоб ви отримували тільки реальні замовлення від покупців, які готові платити.

«UB.Прямі Поставки 3.0» – це безстрессовий та ефективний спосіб побудувати успішний бізнес з мінімальною затратою зусиль та часу. Вам всього лиш потрібно заповнити анкету на участь – https://pp.ub.ua/anketa/.

Для кого підходить «UB. Прямі Поставки»

Не всі виробники або торгові компанії розуміють, наскільки вигідно працювати по проекту «UB.Прямі Поставки», вважаючи за краще діяти по-старому: витрачати великі суми на розкрутку товару, оббивати пороги магазинів в надії здати його на реалізацію, чекати невідомо скільки, поки цей товар буде реалізований, потім забирати непродані залишки і намагатися прилаштувати їх ще десь (і це за умови, що товар буде не швидкопсувний).

Загалом, проблем при такому способі ведення бізнесу – купа.

Однак «UB.Прямі Поставки» може позбавити партнера від багатьох труднощів, істотно полегшивши йому життя.

Цей проект підходить для підприємців/компаній, які цінують свій час і не готові його витрачати на неуспішні проекти. Для підприємців, які бажають збільшити продаж товару та прибуток компанії, але при цьому не мають власного торгового майданчика в інтернеті.

«UB.Прямі Поставки» - для тих, хто не готовий витрачати зайві кошти на створення сайтів, рекламу та наймати нових працівників. Для тих, хто не готовий витрачати час на опрацювання вхідних дзвінків та звернень.

Чому варто працювати по проекту «UB.Прямі Поставки».

  • Ми маємо великий досвід продажів на інтернет-ринку, на який багато компаній хочуть успішно вийти.
  • Знижуються витрати на доставку кінцевому споживачеві, оскільки відпадає необхідність в утриманні великого і дороговартісного штату, що забезпечує продаж товарів.
  • Рекламою, розкручуванням і продажем товару займаємось ми. Це наше головне завдання.
  • Вам не потрібно спілкуватися з покупцем на першому етапі та задумуватися, де шукати покупців.
  • Ви отримуєте готовий відділ продажів, клієнтську базу, програмне забезпечення та спеціалістів.

Для того, щоб розпочати співпрацю, спочатку потрібно заповнити заявку – https://pp.ub.ua/anketa/ або придбати мінімальний стартовий пакет.

Почніть працювати з нами уже зараз, адже поки Ви роздумуєте, конкуренти заманюють Ваших клієнтів!

Подати заявку на участь в проекті UB.Прямі поставки 3.0

Портал Укрбізнес - системна компанія із 16-річним досвідом. Більше 40 000 контрактних клієнтів в усіх регіонах країни. Володіє програмними розробками власного виробництва, що адаптовані для розвитку українських компаній. Основний продукт - портал UB.UA. Місячна аудиторія понад 700 000 користувачів.